Продавець З 24топ розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
1037 відгуків

Матраци ЕММ виробництво ортопедичних матраців, «Катеринославські меблеві майстерні»

Матраци ЕММ виробництво ортопедичних матраців, «Катеринославські меблеві майстерні»

28.03.11

Жорсткі, м'які, анатомічні, ортопедичні, поліуретанові, пружинні, надувні, товсті, тонкі – це далеко не повний перелік характеристик матраців. Вибирати їх складно, але ця обставина не зменшує попит.
В даний час в Україні матраци пропонують більше 30 компаній. Вітчизняні виробники, або дистриб'ютори іноземних брендів. У буклетах кожної компанії – десятки різновидів матраців для спальних місць.

Пропозиція балує споживача, він стає більш обізнаним і вимогливим. Але виробників це не обмежує, а навпаки, дає не малий стимул для фантазії.

Кілька років тому на Українському ринку з'явився виробничий холдинг «Катеринославські Меблеві Майстерні» («ЕММ»). За невеликий час зайняла лідируючі позиції на Українському ринку матраців.

Офіс компанії «ЕММ» не випадково організували в Дніпропетровську. Колишній Катеринослав був відомий усій Російській імперії завдяки своїм меблевим традицій.

Зараз для компанії принципово важливо поєднати кращі вітчизняні традиції та сучасні американське і європейське обладнання. Цього вдалося домогтися на виробництві. Тут щодня виготовляють 650 матраців різних форм, розмірів і різного наповнення.

Площа підприємства 10,000 квадратних метрів, це виробничі приміщення, склади для сировини і готової продукції.

Весь робочий механізм працює чітко, від складного обладнання до пружин. До речі про пружинах з них на заводі все і починається.

Загартовану сталь, звиту в дріт, сучасне обладнання перетворює на пружини, кожна стає складовою пружинного блоку. Його по праву називають серцем матраца, з того, що якість виготовлення цього блоку, впливає на довговічність самого матраца. Пружинні блоки Bonnel не єдина різновид подібної продукції в асортименті «Катеринославських Меблевих Майстерень».

Для вишуканих покупців блоки типу Pocket Spring. Вони відрізняються від моделі Bonnel – незалежністю, а це створює додатковий комфорт для двох. Блок незалежних пружин Pocket Spring, його відмінність та прогресивність в тому, що створюючи точкове навантаження на одну пружину, інші пружини залишаються незмінні. Наприклад: дві людини відпочивають на такому матраці, один перевертається, другий цього просто не буде помічати.

Пружини важлива, але не єдина складова матраца. Пружинний блок ще необхідно об'єднати з якісним наповнювачем. Його «Катеринославські меблеві майстерні» завозять з різних куточків світу.

Кокосова койра з Полінезії, Лаоські морські водорості, латекс з Тайваню, і Англійська шерсть і чимало інших чистих екологічно чистих натуральних і синтетичних волокон, які можуть по-різному комбінуватися в матраці.

Начинка матраца впливає на його твердість, м'якість, надає протиалергічні властивості.

Кожен шар сировини на виробництві розкроюється, ріжеться відповідно за розміром матраца, і в результаті все полотна стають єдиним цілим.

Кожен такий зразок потрапляє в чохол, який шиється тут же.

Готовий виріб проходить контроль якості і відправляється на пакування.

Кожен день на виробництві проходять додаткові перевірки сировини і готової продукції. Фахівці «Катеринославських Меблевих Майстерень» власноруч розробили і сконструювали для цього спеціальну техніку. Принцип її роботи в наступному: ролик вагою 114 кг (середньостатистична вага сім'ї) прокочується 29000 раз. Після проведення випробувань матрац розкривається і визначаються його вади. Продукцію тестують вибірково, якщо матрац витримав випробування, то він може служити 10 років. Практично всі зразки це підтверджують.

Після всіх перевірок і упаковки, продукція потрапляє на склад, а потім вже переїжджає в усі регіони України.

«Катеринославські Меблеві Майстерні» випускають 7 брендів розроблених безпосередньо на виробництві, а так само ще 4 лейблу, які розповсюджуються в різних мережевих супермаркетах.

Кожен вид матраца даної фабрики має своїх поціновувачів:
– ідеальне поєднання ціна/якість – ортопедичні матраци Sleep & Fly
– Evolution для найвибагливіших поціновувачів комфорту і розкоші, представлена двома лініями Sweet Drems і Herbalis, їх особливість – максимальна концентрація матеріалів природного походження: вовни, морських водоростей, латексу.
Характерна риса Evolution Herbalis – чохол матраца вміщує екстракт алое і іони срібла.

  • Doctor Health – лінія лікувально-профілактичних продуктів, які мають ортопедичний ефект і допомагають в лікуванні захворювань хребта. Ці матраци спільна розробка «ЕММ» і «Харківського науково-дослідного інституту ортопедії і травматології». Вони вже випробовувалися на базі клінічних відділень інституту, отримали сертифікат і рекомендації всеукраїнської асоціації ортопедів і травматологів.

Продукти підприємства не мають аналогів серед українських матраців.

Кваліфіковані консультанти допоможуть остаточно визначитися.

Качественный матрас вещь не простая, специалисты компании «ЕММ» стремятся защитить бюджет своих клиентов и цены не повышали, а наоборот постарались выпустить более доступные предложения, более доступные коллекции своих продуктов, которые при неизменном для своей компании качестве, при неизменном подходе к качеству сырья и всех процессов производства получили более оптимальные цены, .

Продукція компанії «Катеринославські Меблеві Майстерні» представлена у всіх цінових сегментах, від низького цінового сегмента, до високого цінового сегменту, купити ортопедичний матрац в інтернет магазині «Меблетон» з доставкою по Києву та Україні.