Продавець З 24топ розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
1037 відгуків

Magniflex - історія блискучого успіху. Унікальні матраци. (частина 1)

Magniflex - історія блискучого успіху. Унікальні матраци. (частина 1)

22.09.12

Матраци від провідного італійського виробника Magniflex – це здоровий сон і бадьорість щоранку. Це вибір людини з досконалим смаком.

Філософія компанії дарувати здоровий спосіб життя всім бажаючим. Невід'ємною складовою такого життя – є здоровий сон. А основа здорового і комфортного сну – високоякісний матрац, який відповідаємо всім міжнародним стандартам. Саме такі матраци Ви знайдете в компанії Magniflex.

Різноманітність форм, видів і цінових категорій, дозволять Вам вибирати, адже Ваш матрац повинен забезпечувати Вам максимальну розслабленість, пристосовуючись до Ваших індивідуальних побажань. Кожна модель матраців володіє своїми невід'ємними перевагами.

Матраци Magniflex – це комфортний і здоровий сон, і приємне пробудження.

Природа, релакс, досвід – Магнифлекс. Саме в Тоскані бере свій початок історія компанії виробника матраців. Серед пологих пагорбів взростивших великі італійські талантів, де і сьогодні триває пошук місць для відпочинку та натуральних продуктів.

Magniflex – це результат геніальності і безперервного пошуку, на досягнення добробуту та на підтримку чистих і поважних відносин між людиною і природою.

Більше 50 років Magniflex працює у сфері відпочинку з усіма зростаючими зобов'язаннями перед екологією. Продукція компанії засвідчена і підтверджена всіма європейськими сертифікатами якості. Саме Джуліано Маньї з його геніальною інтуїцією зрозумів, натуральність тих продуктів серед яких він виріс забезпечило здорову, свіжу і доброчинну навколишнє середовище. І якщо б він відтворив цей аспект щоденного життя кожної людини, це і стало тим що визначає добробут.

Ідея Magniflex полягає в тому, що вся навколишнє середовище має бути єдиним цілим для пошуку і розвитку нових рішень добробуту. Розвитку сумісного з захистом тих ресурсів, які дає нам природа. Здійснення процесів виробництва, яке гарантує ефективну систему захисту навколишнього середовища, відбір матеріалів, які схильні найсуворішим перевірок підтверджує якість захисту навколишнього середовища і продуктивності, повага людської спадщини залученого у виробництво – ось ті ключові пункти на яких базується ідеологія і принцип роботи компанії Magniflex.

Продовження в до торою частини статті. (Натисніть на посилання для переходу).